نرم افزار هلو اندورید
نرم افزار هلو اندورید

 نرم افزار هلو اندورید ، یکی از اپلیکیشن هایی است که امروزه بسیار مورد توجه افرادی قرار می گیرد که نیاز به امور و فعالیت های حسابداری دارند.

با توجه به اینکه کسب و کارهای مختلف نیاز به محاسبه هزینه ها و درآمدهای جاری دارد، صاحبان مشاغل از نرم افزار هلو به صورت اندورید استفاده می کنند تا نیاز حسابداری خود را رفع نمایند.


امکانات نرم افزار هلو اندروید


نرم افزار هلو اندروید دارای امکانات و ویژگی هایی است که جهت امور حسابداری مورد توجه قرار می گیرد. نرم افزار هلو اندروید شامل کنترل هزینه ها، درآمدها، گزارشات و امکانات دیگر می باشد. به طور کلی از امکانات اپلیکیشن هلو اندروید می توان به امکان مدیریت چک های پرداختنی، امکان یادآوری سررسید چک، امکان گزارش گیری از هزینه و درآمد و امکان ثبت درآمد و هزینه ها اشاره نمود.


ویژگی های نرم افزار هلو اندروید


نرم افزار هلو اندروید، یکی از برترین اپلیکیشن ها در میان نرم افزارهای حسابداری به شمار می آید. از ویژگی های نرم افزار هلو می توان به امکان درج وام با در نظر گرفتن پرداخت کننده و دریافت کننده، تعریف اقساط وام به صورت سیستمی، امکان گرفتن گزارش اقساط، امکان مقرر نمودن یادآوری جهت اقساط دوره ای، امکان اخذ خروجی اکسل برای اقساط و وام و کلیه امور حسابداری در اپلیکیشن اشاره نمود. هدف از ارائه اپلیکیشن هلو اندروید، به کار گیری ابزاری در زندگی روزمره با توجه به بهبود کیفیت اقتصاد کاربران اپلیکیشن هلو اندروید می باشد.


نتیجه گیری:


امروزه استفاده از اپلیکیشن های اندروید یکی از مسائل مهم و ضروری به شمار می آید. نرم افزار هلو که به صورت اندروید در اختیار مخاطبان قرار می گیرد، یکی از کاربردی ترین نرم افزارها جهت محاسبه هزینه ها و درآمدهای سازمان یا شرکت می باشد. با داشتن اپ هلو اندروید می توان کلیه فعالیت های حسابداری را در گوشی یا تبلت انجام داد.