نرم افزار حسابداری هلو فروشگاهی
نرم افزار حسابداری هلو فروشگاهی

نرم افزار حسابداری هلو فروشگاهی ، جهت رفع نیاز امور حسابداری برای فروشگاه های کوچک و بزرگ طراحی شده است. نرم افزار فروشگاهی هلو دارای نسخه های پایه، ساده، متوسط، پیشرفته و پیشرفته دو کاربره می باشد

که بر محور خرید و فروش کالا، مدیریت چک، انبار، صندوق، حسابداری و بانک مورد استفاده قرار می گیرد.


امکانان نرم افزار هلو فروشگاهی


از امکانات نرم افزار حسابداری هلو که برای فروشگاه ها استفاده می گردد، می توان به تعریف اشخاص، تعریف چک های دریافتی و پرداختی، تعریف کالا در دو سطح، ثبت هزینه و درآمد، انواع گزارشات اشخاص، انواع گزارشات چک، انواع گزارشات انبار، استفاده از دستگاه بارکدخوان، صدور فاکتور خرید و فروش، ثبت عملیات به صورت نقد و چک، گزارش صورت سود و زیان، امکان گزارش گیری از دفتر روزنامه، امکان گزارش گیری از اسناد، امکان گزارش گیری از بانک، انکان گزارش گیری از فاکتورها و موارد دیگر اشاره نمود.


ویژگی نرم افزار هلو فروشگاهی


نرم افزار هلو فروشگاهی نسخه ای است که با داشتن محیط ساده و کاربرپسند، امکان مدیریت داده های حسابداری را به حسابداران می دهد. از ویژگی های نرم افزار فروشگاهی هلو می توان به معرفی کالا، انبار، صدور فاکتور، ثبت هزینه، ثبت درآمد فروشگاهی و مدیریت انبار و کالا اشاره نمود. دریافت و پرداخت وجه نقدی، استفاده از کارتخوان، انتقال، جابجایی پول، امور حسابداری، گزارش های دقیق، گزارش های لحظه به لحظه از کالا، چک های ثبت شده در کوتاه ترین زمان و موارد دیگر از ویژگی های نرم افزار هلو فروشگاهی می باشد.


نتیجه گیری:


نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو، یکی از نسخه های موجود از نرم افزار هلو به شمار می آید که نیاز امور حسابداری یک فروشگاه کوچک یا بزرگ را رفع می نماید. حسابدارانی که در فروشگاه ها مشغول به کار هستند، می توانند از نسخه فروشگاهی نرم افزار هلو استفاده و گزارشات دقیق را تهیه نمایند.