حسابداری بین الملل

حسابداری بین الملل ، در تعریف حسابداری بین الملل می توان گفت که مجموعه ای از روش ها و استانداردهایی است که در تمام کشورهای دنیا مورد قبول است. دامنه این مجموعه بسیار گسترده است و روش هایی ارائه می دهند که در کشورهای مختلف دنیا و سیستم های بین المللی قابل اجرا می باشند.

بیشتر بخوانید حسابداری بین الملل

لوله گالوانیزه سنگین

لوله گالوانیزه سنگین ، لوله های گالوانیزه از فولاد نرم تولید می شوند که برای ساخت آن ها ورقه فولاد را با فشار از داخل قالب عبور می دهند و درز آن را جوش می دهند و در مرحله ی بعد برای افزایش مقاومت در برابر اسیدها و ضد زنگ شدن آن ها را روی اندود می کنند. لوله گالوانیزه انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها لوله گالوانیزه سنگین است که در بازار موجود می باشد.

ادامه مطلب: لوله گالوانیزه سنگین

نرم افزار هلو قفل شکسته

نرم افزار هلو قفل شکسته ، به نسخه ای گفته می شود که مربوط به نسخه های قدیمی نرم افزار است و دارای خطاهای بسیار زیادی می باشد. این نسخه از نرم افزار هلو کرک شده یا اصطلاحاً قفل شکسته می باشد.

در ادامه خواهید خواند نرم افزار هلو قفل شکسته

حسابداری شرکتی چیست ؟

حسابداری شرکتی چیست ؟ ، حسابداری شرکتی یک شاخه ویژه از حسابداری است که به حسابداری برای شرکت می پردازد ، آماده سازی حساب نهایی و صورت گردش وجوه نقد ، تحلیل و تفسیر نتایج مالی شرکت و حسابداری برای رویدادهای خاص مانند ادغام ، جذب ، آماده سازی تلفیقی و ترازنامه از وظایف حسابداری شرکتی است .

بیشتر بخوانید حسابداری شرکتی چیست ؟

 نرم افزار هلو اندورید

 نرم افزار هلو اندورید ، یکی از اپلیکیشن هایی است که امروزه بسیار مورد توجه افرادی قرار می گیرد که نیاز به امور و فعالیت های حسابداری دارند.

در ادامه خواهید خواند نرم افزار هلو اندورید