نرم افزار حسابداری هلو چیست
نرم افزار حسابداری هلو چیست

نرم افزار حسابداری هلو چیست، با داشتن محیط کاربری زیبا و ساده، قابلیت گزارش گیری، صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک و موارد دیگر را دارد. قابلیت نرم افزار هلو زیاد است 

کار با حسابداری را برای افرادی که دانش حسابداری را ندارند بسیار ساده و آسان نموده است.


فروش و پشتیبانی نرم افزار هلو


فروش نرم افزار هلو ، شامل خدمات مشاوره فروش و راهنمایی رایگان در انتخاب نرم افزار مالی مناسب، دموی رایگان حسابداری به صورت حضوری و ریموت، ارائه عاملیت فروش هلو به همکاران می باشد. کارشناسان فروش نرم افزار هلو در زمینه فروش محصولات و پشتیبانی به صورت تخصصی فعالیت می کنند. خدمات پشتیبانی از نرم افزار هلو، شامل نصب و راه اندازی نرم افزار هلو، خدمات طراحی و اعزام کارشناس به محل، پشتیبانی و تمدید نرم افزار با ارائه ورژن جدید به صورت رایگان می باشد.


قابلیت اپلیکیشن هلو


اپلیکیشن هلو دارای ویژگی ها و قابلیت های متنوع و گوناگونی می باشد. از قابلیت ها و ویژگی های اپلیکیشن های هلو می توان به یادآوری سررسید چک، محیط کاربری ساده و جذاب، مدیریت چک دریافتنی و پرداختنی، قابلیت اختصاص رمز عبور به اپ، محافظت از اپ با رمز عبور، تهیه گزارش از هزینه و درآمد ثبت شده، ثبت هزینه و درآمد اپ حسابداری، امکان پشتیبانی از داده ها و موارد دیگر می باشد.


نتیجه گیری:


نرم افزار هلو، برای افرادی که قصد محاسبه خرید و فروش و معاملات و در نهایت گزارش گیری از فرآیندها را دارد. برخی مواقع به دلیل استفاده از گوشی هوشمند و تبلت، می توان از اپلیکیشن هلو استفاده کرد. اپ هلو دارای ویژگی ها و قابلیت های مجزایی هستند که زمان استفاده از اپلیکیشن مشخص می شود. در صورتی که قصد خرید نرم افزار هلو یا دانلود اپلیکیشن هلو را دارید، می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.